ZİYARETÇİ DEFTERİ

Ziyaretçi Defterine Yaz

 
 
 
 
 
 
 
Yıldızlı alanlar (*) zorunludur.
Güvenlik sebebiyle IP adresiniz kayıt altındadır.
Onaydan sonra yorumunuz yayınlanacaktır.
11 kayıt.
Funda Ercan Koçkal nereden İzmir üzerine yazdı 1 Temmuz 2019 şu zamanda 18:15
Diyafram yırtığı nedeni ile mide fıtığı ameliyatı geçirdim. Ancak sonrasında gelişen komplikasyonlar sonucu iki yıldır toplamda beş kez opere edildim. Sayın hocamla tamamen umitlerin bittiği bir anda karşılaştık 🙏 Öncelikle olağanüstü kibar, güven veren ve içtenlikle hastanın durumu ile empati kurabilen çok nadir bir doktor... İkinci olarak sürekli araştıran, kendini geliştiren, bunu bir de başka bir meslektasima soralım diyebilecek kadar egodan uzak ve mutavazi bir insan... Son olarak her zaman ilgili, her zaman hastasına zaman ayırabilen, usanmadan saçma sorularıma bile yanıt veren sabrinin sınırı sonsuz bir doktor... Onu çok seviyorum asla ama asla başka bir hekimle böyle hissetmedim sanki kendi kardesim beni tedavi ediyor gibiyim.... Varlığına şükürler olsun, seni çok seviyorum Hocam Bitanesin♥️
Mehmet AVŞAR nereden Balıkesir üzerine yazdı 13 Mayıs 2019 şu zamanda 18:55
Eşimin gastrit rahatsizligindan dolayi cok degerli hakan hocamla tanismak nasip oldu. hakan hocamla tanismadan once gittigimiz yerlerden ve baslatilan tedavilerden birsonuc alamadik ayrica agrilar siddetini arttirarak devam etti. izmirde kendisiyle gorusup tedavi asamasina baslamamizdan itibaren esim hizla iylesmeye basladi. guler yuzu kendine guveni bikmadan usanmadan bizimle yaptigi gorusmeler icin hakan hocama cok tesekkur ederim. sanki aileden biri gibiydi.hic bir zaman yabancilik cekmedik ve hocamiz herdaim yanimizdaydi. hocam ve calisma ekibine tekrardan cok tesekkur ederim.
Betül nereden İzmir üzerine yazdı 18 Nisan 2019 şu zamanda 17:26
Herkeze merhaba ben betül iki yıldır ülseratif kolit hastasıyım. Hakan hocamı internette hastalıgımla ilgili araştırma yaparken tesadüfen buldum ama iyi ki de bulmusum. Kendimi çok sanslı hissediyorum. Hocam benim için cok kıymetli. Onun tedavisi sonucunda içinde bulundugum hastalıktan kurtuldum. her gün devam eden kanlı ishal halim kilo kaybım günde 10-12 kez defekasyon durumum sonucu psikolojim iyice bozulmustu. Hakan bey sayesinde (ki ben ona minnettarım) Allaha çok şükür iyilestim psikolojim düzeldi. Onun dogru tedavisi sonucunda suan gayet iyi ve saglıklıyım hatta kaybettiğim kilomu bile geri aldım. Gayet basarılı donanımlı bilgili insana deger veren ve sordugum soruların cevabını tek tek anlatan ne zaman hangi saatte arasam telefonuma cevap veren beni hastalıgımla ilgili rahatlatan çok kıymetli hakan hocama allah uzun ömürler versin diyorum. Ben onun elini bir kez tuttum bir daha asla bırakmam. Teşekkürler hakan hocam sizi çok seviyorum
betül rodoplu nereden izmir üzerine yazdı 31 Mart 2019 şu zamanda 21:15
merhabalar. ben Betül 37 yasındayım evli ve bir kız çocuk annesiyim.ülseratif kolit hastasıyım. bu hastalık ile tanışmam karın ağrısı kanlı ishal ve aşırı kilo kaybı ile başladı.ilçede yasadıgımız için burada bulunan özel bir hastanede gastroentoloji uzmanına başvurdum muayene ve kolonoskopiden sonra doktor ketum ve büyük burunlu tavrı ile ülseratif kolit hastası olduğumu söyleyerek hastalığımın ne olduğunu bile anlatmadan sadece salofalk hap vererek beni eve gönderdi.daha önce adını duymadığım bu hastalığı araştırmaya başladım.her gecen gün kanamalarım artıyor kilo kaybım devam ediyordu. günde 10-12 defa defekasyona çıkıyordum.tabi haliyle kalın bağırsak kanseri olduğumu ve öleceğimi düşünüp ruhsal travmalar da yasamaya başlamıştım.gözümün önünde bir kız cocugum vardı ve benim sağlık durumum hiç iyi değildi. bir gün işyerinde bu konu ile ilgili uzman hekim ararken tesadüfen SEVGİLİ VE BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİ HAKAN YÜCEYAR HOCAMI buldum.aynı gün randevu talep ettim.Hocama muayene oldum ve kolonoskopiye girdim.evet bağırsaklarımda iltihap durumu yogun bir sekilde mevcuttu aynı zamanda kan değerlerim çok kötüydü.Degerli hocam beni hastanede 5 gün misafir etti tüm tahlillerim tetkiklerim en ince ayrıntısı ile yapıldı. tedavim hızlı ve emin bir sekilde ilerliyordu.hastanede kaldığım sürece her gün iş yoğunluğuna rağmen beni ziyaret edip 40-45 dk hastalığım ile ilgili sohbetler etti.tedavi sürecimi detayları ile anlattı.5.günün sonunda ilaç tedavisi ile evime geldim.Hocam beni arayıp ilaçları nasıl kullanacağım konusunda tek tek bilgi verdi.ve o günden bu güne hangi zaman ve saatte arasam telefonu ' buyrun Betül hanım ' diye açarak yanımda olduğunu bana hissettirdi.sordugum her soruyu sakin ve mütevazi tavrı ile tek tek anlatarak beni konu ile ilgili rahatlattı. her gecen gün Hakan Hocam sayesinde daha da iyi oldum psikolojim olumlu yönde düzelmeye başladı. ben ona minnettarım.beni hayata döndürdü.hastalıgımın ne olduğunu bile bilmezken ve öleceğimi düşünürken Hakan Bey sayesinde iyileştim.suan hastalıkla ilgili hiç bir şikayetim kalmadı.kan değerlerim yükseldi enerjim gücüm yerine geldi ve kilo bile aldım.
benimle birlikte bu hastalığı yasayan tüm arkadaşlarıma sesleniyorum evet hastalığımız zor ve süreci uzun fakat ben doğru doktor doğru tedavı sayesinde konforlu yasamaya devam ediyorum. Hakan beyi tanıdığım için kendimi çok sanslı hissediyorum.Allah Hakan Hocamdan bin kez razı olsun.ailesi ve sevdikleri ile uzun yıllar huzur ve sağlık ile yasasın.ben onun elini bir kez tuttum ve bir daha asla bırakmam.saglıgımı ona borçluyum.rabbime binlerce kez sükürler olsun ki konusunda donanımlı bilgili mütevazi ve insana insan olduğu için değer veren Hakan hocamı tanımayı bana nasip etti.

doğru doktor ,doğru tedavı sonucu Konforlu yasam = Hakan yüceyar
Bülent ALTINDAĞ üzerine yazdı 4 Şubat 2018 şu zamanda 21:27
Eşimin karaciğer hastalığı nedeniyle sizinle tanışmak nasip oldu. Eşimin karaciğer talilleri çok yüksekti. Buna bağlı olarak amansız kaşıntıları vardı. Bacaklarında ve sırtında çok fazla yaralar oluştu. İzmirdeki ünüversiteye ve bi kaç profesör doç gittik ilaç yazıp gönderdiler. Sizin tedavinizden sonra karaciger testleri normal seviyelere düştü. Eşim Hepatit bilyer siroz hastası tedavimiz devam etmekte. Size gelmeseydik belkide eşim kaciger nakli olacaktı. Allah'ım size ve ailenize sağlıklı uzun ömür versin. Saygılar. Sevgiler. İyiki varsınız kıymetli saygıdeğer Hakan hocam
Ersin Akay üzerine yazdı 1 Şubat 2018 şu zamanda 22:50
Ben 25 yaşında 7 yıldır tanılı Crohn hastasıyım. İlk yıllarda çok sıkıntı yaşamıyordum ancak son birkaç yıldır aktifleşen hastalığım sebebiyle bağırsaklarımın çeşitli bölümlerinde darlıklar oluştu ve bunun sonucunda 3 kez ileus denen bağırsak tıkanıklığı sebebiyle hastanede yattım. Kullandığım ilaçlara bir türlü cevap alamıyordum. Normalde 75 kilo civarında iken 54 kiloya kadar düşmüştüm. Sürekli halsizdim ve karın ağrıları yaşıyordum. Çaresizlik içinde bir yol ararken benim için büyük bir şans olan aferez yöntemini bulduk. Bu yöntemi uygulayan başarılı bir hocaya ihtiyacımız vardı elbet. Araştırmalarımız sonucu bu yöntemi Türkiye’de en fazla uygulayan ve en başarılı olan Prof. Dr. Hakan Yüceyar’a ulaştık.
Yöntem aslında oldukça basit ve yan etkisi yok denilebilir. Bu yöntemle kanınızdan aktifleşmiş lökositler temizleniyor. Eğer damarlarınız uygun durumdaysa iki kolunuza birer damar yolu açılıyor. Birinden alınan kan lökositleri tutan filtreden geçirildikten sonra anında diğer kolunuzdan geri veriliyor. Bir çeşit diyaliz gibi düşünebilirsiniz. İşlem sırasında hiçbir şey hissetmiyorsunuz. Eğer damarlarınız fazla ince ve kalın damar yolu takılmasına müsait değilse boyundan santral venöz kateter takılarak işlem uygulanıyor. Bende de damarlar uygun olmadığından bu şekilde uygulandı. Tedavi 3 hafta süreyle 10 seans olacak şekilde hastanede yatış yapılarak uygulandı. Her seans 1 saat sürdü. 10 seans sonunda hastaneden çıkış yaptım. Hastaneden çıktıktan kısa süre sonra hızla kilo almaya başladım. Ağrılarım çok hızlı şekilde azaldı ve hastaneden çıkışımdan sadece 3 ay sonra eski kiloma kavuştum ve ağrılarımdan kurtuldum. Şu anda tedavim daha seyrek aralıklarla devam etmekle birlikte normal yaşantımı rahat ve sıkıntısız bir şekilde sürdürmekteyim.
Hakan hocayla karşılaşmak benim için büyük bir şanstı. Mesleki başarılarının yanında hastalarına karşı olan tavrı ve ilgisi de mükemmel. Ne kadar yoğun olursa olsun sizinle görüştüğünde o anı tamamen size ayırıyor ve kafanızdaki tüm soruları tamamen giderene kadar açıklamalar yapıyor. Böyle ilgili ve değerli bir hoca bulmak gerçekten büyük şans. Bana olan tüm yardımları ve desteği için Hakan hocama çok teşekkür ediyorum.
ERGİN USTABAŞ üzerine yazdı 26 Ocak 2018 şu zamanda 18:02
Merhabalar. yaklaşık yedi sekiz yıldır ülseratif kolit hastasıyım. 2011 yılının ocak ayında şiddetli ishal ve karın ağrısı kilo kaybı ile hastaneye yattım. Hakan hocam ilk teşhisi koyduğunda ne olduğunu bile bilmediğim bir hastalıktı. Kimileri kanser diyordu kimileri bağırsak ameliyatla alınacak falan. Ama sağ olsun Hakan Hocam bizimle konuştuğunda içimize su serpti. Ülseratif kolit hastaları şunu bilsin ki bu hastalık öncelikle kanser değildir. İçiniz rahat olsun. İlaç tedavisi ile ve düzenli bir yaşam ile hastalıkla yaşamayı öğreniyorsunuz. Öncelikle iyi bir doktor ile takip edilmenizi tavsiye ederim. Hakan Yüceyar Hocam bu konuda beni hiç yalnız ve çaresiz bırakmadı. Her sorunuma çözüm üretti. Evet sorunlar oluyor. Hastalık ara ara atak geçiriyor. Dediğim gibi iyi bir doktor ile çözümsüz değil. Ama takip edilmek çok önemli. Ülseratif kolit hastalığı için kullandığım ilaçlar İmuran Salofalk Granül ve lavman. Düzenli bir şekilde sabah ve akşam kullanıyorum ve hayatıma normal bir şekilde devam ediyorum. Hiçbir şekilde hayatımı, yaşamımı engellemiyor. Ama dediğim gibi stresten uzak ve düzenli sağlıklı bir beslenme olması şartıyla. Ayrıca bu yıl AFEREZ diye bir yöntem önerdi Hakan Hocam. Onu yaptık. ilk seans bitti. Onun da faydası hissedilir derecede kendini gösterdi. Aferez öyle korkulacak bir yöntem değil. Hatta ülseratif kolit hastaları basit bir yöntem ile uzun süreli bir rahatlama sağlayacaktır. Ben buradan tekrar Hakan Yüceyar Hocama teşekkür ediyorum. Beni ve ailemi ülseratif kolit hakkında ön yargılardan kurtarıp doğru tedavi yöntemiyle yardımcı olduğu için ve asla yalnız bırakmayıp çözüm sağladığı için.
Semra üzerine yazdı 20 Ocak 2018 şu zamanda 11:39
Sevgili Hakan hocam. Çok çok değerlisiniz.
Erkan İlal üzerine yazdı 19 Ocak 2018 şu zamanda 16:22
Tek kelimeyle mükemmel bir insan, mükemmel bir doktor. İyi ki varsınız hocam.
Uğur Topuz üzerine yazdı 19 Ocak 2018 şu zamanda 16:21
Endoskopi yaptırmaktan çok korkuyordum. Hakan Bey'in engin bilgisi ve desteği ile yaptırmaya karar verdim. Çok kolay ve sorunsuz bir süreçti, kendisine çok teşekkür ederim.
Özge Aslaner üzerine yazdı 19 Ocak 2018 şu zamanda 16:15
Prof. Dr .Hakan Yüceyar tanıdığım en iyi doktorlardan biri, kendisine ilgisi ve desteği için teşekkür ederim.
İletişim Bilgileri
prof-dr-hakan-yuceyar
Prof. Dr. Hakan Yüceyar

1961 Yılında Aydın’da doğan Münip Hakan Yüceyar, ilkokulu Isparta Ülkü İlkokulunda, ortaokulunu birincilik ile mezun olduğu Isparta Merkez Ortaokulunda okumuştur. Lise eğitimine İzmir’de devam eden Yüceyar, İzmir Atatürk Lisesi’nden yine birincilik ile mezun olmuştur.